a ve školním roce 2023/2024 podle ročního projektu
„Dvanáct měsíčků aneb barevné měsíce“.

POZOR ZMĚNY – k. 5.3.2024

Co nás čeká …….

• 18.-22.3. – HURÁ – PŘIVÍTÁME JARO….
  • 19.3. navštívíme Jiráskovo divadlo – „Velikonoční pohádka“… (opět jako vždy, kdo může přivezte děti k divadlu – začátek představení 8,30 h. Kdo potřebuje p. uč. bude před divadlem již v 7,10 h. Cesta zpět pěšky…….
  • 20.3. náš některé děti budou reprezentovat na „Novobydžovském slavíku“ v DDM v Novém Bydžově
  • 21.3. nás dvě děti budou reprezentovat v soutěži PRIMA PŘEDŠKOLÁK v DDM Chlumci n/C
  • 22.3. – Vítáme jaro aneb Vynášení MORANY – turistická akce MŠ
  • 25.-28.3. – Velikonoční týden…..
  • 27.3. navštíví předškolní děti Den otevřených dveří na ZŠ Klicperka
  • 2.4. akce pro předškolní děti –„DEN VE ŠKOLNÍCH LAVICÍCH“ – viz. pozvánka níže
  • 2.-5.4. „Hola, hola, škola volá“ aneb hrajeme si na školu
  • ….............................................................................................

Vážení rodiče předškolních dětí,

srdečně vás zveme do naší mateřské školy na akci pro všechny předškoláky

a jejich rodiče s názvem:

„DEN VE ŠKOLNÍCH LAVICÍCH“

Kdy: v úterý 2.4.2024

V kolik: od 15,00 h

Program:

• zahrajem si na školu (jaké to je sedět ve školní lavici)
  • vyzkoušíme si různé úkoly pro předškoláky
  • děti si před zápisem do prvních tříd procvičí jednotlivá témata
  • popovídáme si o školní zralosti, prohlédnete si práce dětí ohledně školní zralosti

…..určitě se přijďte podívat, bude to zajímavá akce..

Těší se na vás kolektiv MŠ

----       ------------------------------------------------------------------------

ROČNÍ PROJEKT na školní rok 2023/2024

"...DVANÁCT MĚSÍČKŮ aneb barevné měsíce..."

- v rámci rozvoje povědomí o ročních obdobích, tradicích, zvycích a měnících se barvnách v roce

Bližší informace podáme...... viz. nástěnka v MŠ.

---------------------------------------------------------------------

• Malé děti ve třídě Žabiček - pyžamko, holínky, bačkory - pevné (ne pantofle), náhradní věci na převlečení
  •                       - PEVNÉ BAČKORY A HOLINKY

- DĚTI MAJÍ V ŠATNÁCH PŘIPRAVENÉ TAŠKY NA SVÉ VĚCI

Zápis do MŠ na šk. rok 2024/2025

Zápis do školky na příští školní rok bude

2. a 3.května 2024.

Zde si stáhněte Žádost o přijetí do MŠ.

POZOR ŠKOLKA MÁ NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO:

V MŠ stále probíhá  SBĚR STARÉHO PAPÍRU !!!!

Noste prosím do kontejneru u Obecního úřadu.

Děkujeme

Informace pro rodiče: předškolní děti (1 rok před zahájením školní docházky - nehradí školné.

Dětem, který byl udělen odklad školní docházky opět školné hradí.

viz. vyhláška o úhradě neinvestičních nákladů v MŠ.

Povinný rok před zahájením školní docházky

Vážení rodiče, jiště jste v médiích zaznamenali změnu v předškolním vzdělávání. Jedná se o povinný rok před zahájením školní docházky. Děti, které dovršily 5 let a jsou ve školním roce 2020/2021 poslední rok v MŠ mají docházku do MŠ povinnou. Pokud nebude dítě v MŠ mají rodiče povinnost ho omlouvat formou OMLUVNÉHO LISTU (bližší informace u třídních učitelek).

Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Mateřské školy Sloupno, Sloupno 69, Smidary

Tyto zásady se vztahují na praktické dodržování práva na soukromí z hlediska ochrany osobních údajů v souvislosti s Vaší návštěvou webových stránek provozovaných Mateřskou školou Sloupno. Nepřebíráme však odpovědnost za obsah a uplatňování ochrany soukromí na jiných webových stránkách, na které na našich stránkách odkazujeme.

Mateřská škola Sloupno  plně respektuje Vaše právo na soukromí a neshromažďuje žádné osobní údaje o Vás, pokud jste k tomu nedal(a) informovaný souhlas.

Při zpracování osobních údajů Mateřská škola Sloupno dbá na dodržování zásad zabezpečení a důvěrnosti zaručující soulad s Nařízením EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) a s ostatními obecně závaznými předpisy upravující oblast ochrany osobních údajů.

Informace o zpracování osobních údajů

Šablony I - Personální podpora do MŠ Sloupno

Projekt MŠMT, registrační číslo: CZ.02.02.03/00/22_002/0000561. Projekt byl spolufinancován Evropskou unií.

Cíl projektu je zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání, včetně usnadňování vzdělávací mobility znevýhodněných skupin.

Školní asistent do MŠ Sloupno

Projekt MŠMT, registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0018833. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Chůva do MŠ Sloupno II

Projekt MŠMT, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0011035. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.