a ve školním roce 2017/2018 podle ročního projektu
„Námořnický rok“.

Vážení rodiče - moooooc děkujeme za krásné dárky

a přejeme hlavně pevné zdraví, krásné prázdniny a hodně úsměvů......

D Ě K U J E M E !!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------

Na místním zámku bude přes prázdniny probíhat výstava

výtvarných prací dětí z okolních škol a školek. "Soutěž o zámecký klíč"

Naše školka se také zúčastní výstavy - PŘIJĎTE SE PODÍVAT !!!!!!!

Vážení rodiče, nabízíme možnost objednat si fotografie

z Mateřinky v Nymburce. Ukázky jsou vystaveny v MŠ.

Napište prosím jméno dítěte, číslo fotky a uhraďte 35,- Kč za 1 kus.

Fotky si vyzvednete v září. Děkujeme

Školáci, kteří končí k 30.6. - přeplatky za obědy jim budou vráceny

v průběhu prázdnin na účty.

Uzavření MŠ o letních prázdninách !!!!

MŠ uzavřena od 16.7. do 17.8. 2018

Provoz MŠ bude pouze na 1. třídu - v Koťatech - bude probíhat malování + rekonstrukce.

• Malé děti - pyžamko, holínky, bačkory - pevné (ne pantofle), náhradní věci na převlečení

jiště jste v médiích zaznamenali změnu v předškolním vzdělávání. Jedná se o povinný rok před zahájením školní docházky. Děti, které dovršily 5 let a jsou ve školním roce 2017/2018 poslední rok v MŠ mají docházku do MŠ povinnou. Pokud nebude dítě v MŠ mají rodiče povinnost ho omlouvat formou OMLUVNÉHO LISTU (bližší informace u třídních učitelek).

Úhrady školného a stravného

Školné

Příspěvek na částečnou úhradu neinvestičních nákladů mateřské školy.

Na základě ustanovení § 6 odst. 1. vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání se stanoví povinnost přispívat na částečnou úhradu mateřské školy.

Měsíční poplatek za 1 dítě: 180 Kč

Stravné

Cena stravného na 1 den
Oběd a dvě svačiny: 30 Kč
Svačina a oběd: 23 Kč

Stravu nutno nahlašovat i odhlašovat den předem do 13.00 hod. V případě náhlého onemocnění si lze oběd v MŠ vyzvednout osobně, a to do 11.15 hodin.