a ve školním roce 2018/2019 podle ročního projektu
„S pastelkou objevujeme svět“.

Co nás čeká ve školním roce 2018/2019

Tento školní rok se ponese v rámci ročního projektu:

"S pastelkou objevujeme svět" - viz. projekty školy

• 12.-16. 11. "Hračky kolem nás" - přineste si každý svou nejoblíbenější hračku
  • 19.-23.11." Jak se oblékáme" - téma plné módy
  • 20.11. Den s hnědou pastelkou - přijďte prosím v co nejvíce hnědém oblečení
  • 23.11. poslední lekce plavání
  • 26.-30.11. "Čistota a zdraví"
  • 26.11. akce v MŠ - "Zdravá pětka" od 8,30 h
  • 2.12. nedělní akce na sloupenském zámku - "Vítání adventu s rozsvícením stromečku"

--------------------------------------------------------------------------------------------

Plavecká výuka ve školním roce 2018/19 bude začínat

14.9.2018 - bude to 10 lekcí vždy v pátek v plavecké škole Hořice.

Přihlašte své děti - přihláška bude na nástěnce v MŠ.

Co sebou: baťůžek, plavky, ručník, igel. sáček na mokré věci, pitíčko

Cena 1.200,- - hradit do konce října v MŠ

V září proběhla na naší MŠ kontrola ČŠI.

Inspekční zpráva je k nahlédnutí na hlavní nástěnce v MŠ.

MŠ vyhlašuje soutěž pro rodiče a děti

"Mámo, táto, pojď si hrát, s pastelkou jsme kamarád..."

- vyrobte, namalujte cokoliv na téma Pastelky

- z vašich výrobků, výkresů uspořádáme v MŠ výstavu

Děkujeme, že si s námi umíte hrát !!!!!!!!!

NEZAPOMEŇTE - VYRÁBÍME PASTELKY!!!!

Děkujeme všem, kteří již přispěli na naši výstavu.

• Malé děti - pyžamko, holínky, bačkory - pevné (ne pantofle), náhradní věci na převlečení

jiště jste v médiích zaznamenali změnu v předškolním vzdělávání. Jedná se o povinný rok před zahájením školní docházky. Děti, které dovršily 5 let a jsou ve školním roce 2018/2019 poslední rok v MŠ mají docházku do MŠ povinnou. Pokud nebude dítě v MŠ mají rodiče povinnost ho omlouvat formou OMLUVNÉHO LISTU (bližší informace u třídních učitelek).

............................................................................................................................................................

Úhrady školného a stravného

Školné

Příspěvek na částečnou úhradu neinvestičních nákladů mateřské školy.

Na základě ustanovení § 6 odst. 1. vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání se stanoví povinnost přispívat na částečnou úhradu mateřské školy.

Měsíční poplatek za 1 dítě: 180 Kč

Stravné

Cena stravného na 1 den
Oběd a dvě svačiny: 30 Kč
Svačina a oběd: 23 Kč

Stravu nutno nahlašovat i odhlašovat den předem do 13.00 hod. V případě náhlého onemocnění si lze oběd v MŠ vyzvednout osobně, a to do 11.15 hodin.